Linksys LACPI30 Gigabitti Ethernet Linksys LACPI30-EU - 1
Linksys LACPI30 Gigabitti Ethernet Linksys LACPI30-EU - 2
Linksys LACPI30 Gigabitti Ethernet Linksys LACPI30-EU - 1
Linksys LACPI30 Gigabitti Ethernet Linksys LACPI30-EU - 2

Linksys LACPI30 Gigabitti Ethernet

LACPI30, Gigabitti Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000BASE-T, Cat5, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3ab 1000BASE-T, IEEE802.3af, IEEE802.3at, 100 m
LACPI30-EU
90,90 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
3-6 arkipäivää

 
Linksys LACPI30. Ethernet-liitännän tyyppi: Gigabitti Ethernet, Ethernet LAN -datanopeudet: 10,100,1000 Mbit/s, Kaapelitekniikka: 10/100/1000BASE-T. Maksimi käyttöetäisyys: 100 m, Tuotteen väri: Musta, Sininen, LED-merkkivalot: PoE, Järjestelmä. Tulojännite: 100 - 240 V, Syötteen taajuus: 50/60 Hz, Syöttöjännite: 2 A. Paino: 393,5 g, Mitat (LxSxK): 73 x 154 x 36 mm
Ethernet LAN (RJ-45) -portit
2
Ethernet LAN -datanopeudet
10,100,1000 Mbit/s
Power over Ethernet (PoE) -virta per portti
30 W
Syöttöjännite
2 A
Seinäkiinnitteinen
Kyllä
Kaapelitekniikka
10/100/1000BASE-T
Yhdenmukaisuus alan vaatimusten kanssa
IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3ab 1000BASE-T, IEEE802.3af, IEEE802.3at
Ethernet-liitännän tyyppi
Gigabitti Ethernet
Mitat (LxSxK)
73 x 154 x 36 mm
Paino
393,5 g
Syötteen taajuus
50/60 Hz
Tuotteen väri
Musta, Sininen
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 40 °C
Tulojännite
100 - 240 V
Sertifiointi
FCC Class A, CE Class A, IC, UL/cUL, CB
Power over Ethernet -tuki
Kyllä
Tuetut kaapelityypit
Cat5
Varastointilämpötila
-40 - 70 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
10 - 85%
Säilytysympäristön kosteus
5 - 90%
Maksimi käyttöetäisyys
100 m
LED-merkkivalot
PoE, Järjestelmä
Uusi tuote
C2G 83370 verkkokaapeli Harmaa 5 m Cat6 U/UTP (UTP) C2g 83370 - 1
Välikaapelit

C2G 83370 verkkokaapeli Harmaa 5 m Cat6 U/UTP (UTP)



Toimitusaika:
3-6 arkipäivää
C2G 10m Cat6 Patch Cable verkkokaapeli Musta U/UTP (UTP) C2g 83412 - 1
Välikaapelit

C2G 10m Cat6 Patch Cable verkkokaapeli Musta U/UTP (UTP)



Toimitusaika:
3-6 arkipäivää
Linksys LACGLX lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1000 Mbit/s SFP 1310 nm Linksys LACGLX - 1
Transiiverit (GBIC/SFP)

Linksys LACGLX lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1000 Mbit/s SFP 1310 nm



Toimitusaika:
14-30 arkipäivää
Linksys LACXGLR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm Linksys LACXGLR - 1
Transiiverit (GBIC/SFP)

Linksys LACXGLR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm



Toimitusaika:
14-30 arkipäivää
Linksys LACXGSR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 1
Transiiverit (GBIC/SFP)

Linksys LACXGSR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm



Toimitusaika:
14-30 arkipäivää
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa