Linksys LACXGLR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm Linksys LACXGLR - 1
Linksys LACXGLR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm Linksys LACXGLR - 2
Linksys LACXGLR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm Linksys LACXGLR - 3
Linksys LACXGLR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm Linksys LACXGLR - 4
Linksys LACXGLR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm Linksys LACXGLR - 5
Linksys LACXGLR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm Linksys LACXGLR - 6
Linksys LACXGLR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm Linksys LACXGLR - 1
Linksys LACXGLR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm Linksys LACXGLR - 2
Linksys LACXGLR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm Linksys LACXGLR - 3
Linksys LACXGLR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm Linksys LACXGLR - 4
Linksys LACXGLR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm Linksys LACXGLR - 5
Linksys LACXGLR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm Linksys LACXGLR - 6

Linksys LACXGLR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

Valokuitu, 10000 Mbit/s, SFP+, LR, 10000 m, 1310 nm
LACXGLR
990,00 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Linksys LACXGLR. SFP-vastaanottimen tyyppi: Valokuitu, Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 10000 Mbit/s, PCI-väylä: SFP+. Tulojännite: 3.3 V. Sisältyvien tuotteiden lukumäärä: 1 kpl. RX-herkkyys: -12,5 dB
PCI-väylä
SFP+
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
10000 Mbit/s
Plug & Play -yhteensopiva
Kyllä
SFP-vastaanottimen tyyppi
Valokuitu
SFP-lähetin-vastaanottimen standardi
LR
Aallonpituus
1310 nm
Sisältyvien tuotteiden lukumäärä
1 kpl
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 70 °C
Suurin siirtoetäisyys
10000 m
Tulojännite
3.3 V
Single-mode fiber (SMF) -tuki
Kyllä
RX-herkkyys
-12,5 dB
Kuituporttien määrä
1
Hot-swap
Kyllä
Uusi tuote
Linksys LACGLX lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1000 Mbit/s SFP 1310 nm Linksys LACGLX - 1
Transiiverit (GBIC/SFP)

Linksys LACGLX lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1000 Mbit/s SFP 1310 nm



Toimitusaika:
14-30 arkipäivää
Linksys LACPI30 Gigabitti Ethernet Linksys LACPI30-EU - 1
Verkkokytkimet

Linksys LACPI30 Gigabitti Ethernet



Toimitusaika:
3-6 arkipäivää
Linksys LACXGSR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 1
Transiiverit (GBIC/SFP)

Linksys LACXGSR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm



Toimitusaika:
14-30 arkipäivää
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa