Extreme networks MGBIC-LC09 lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1000 Mbit/s SFP 1310 nm Extreme MGBIC-LC09 - 1

Extreme networks MGBIC-LC09 lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

 
Extreme networks MGBIC-LC09. SFP-vastaanottimen tyyppi: Valokuitu, Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 1000 Mbit/s, PCI-väylä: SFP. Sisältyvien tuotteiden lukumäärä: 1 kpl
Sustainability certificates
RoHS
PCI-väylä
SFP
Käyttöopas
Kyllä
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
1000 Mbit/s
Kaapelitekniikka
10Base-LX
SFP-vastaanottimen tyyppi
Valokuitu
Aallonpituus
1310 nm
Sisältyvien tuotteiden lukumäärä
1 kpl
Suurin siirtoetäisyys
10000 m
Single-mode fiber (SMF) -tuki
Kyllä
Tx-teho (min.)
-9,5 dBmW
Rx-teho (min.)
-20 dBmW
Tx-teho (maks.)
-3 dBmW
Rx-teho (maks.)
-3 dBmW
Kuituporttien määrä
2
Valokuituliitin
LC
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa