Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver verkon mediamuunnin 1310 nm Cisco MGBT1 - 1

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver verkon mediamuunnin 1310 nm

Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, 100 m, 1310 nm, RJ-45
MGBT1
149,71 €
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
Yli 14 päivää, tilaustuote

 
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Kaapelitekniikka: 1000Base-T. Suurin siirtoetäisyys: 100 m, Aallonpituus: 1310 nm. Käyttöliittymä: RJ-45
Käyttöliittymä
RJ-45
Kaapelitekniikka
1000Base-T
Aallonpituus
1310 nm
Suurin siirtoetäisyys
100 m
Uusi tuote
Cisco SF250-48-K9-EU verkkokytkin Hallittu L2 Fast Ethernet (10/100) Musta Cisco SF250-48-K9-EU - 1
Verkkokytkimet

Cisco SF250-48-K9-EU verkkokytkin Hallittu L2 Fast Ethernet (10/100) Musta



Toimitusaika:
3-6 arkipäivää
Cisco SF250-48HP-K9-EU verkkokytkin Hallittu L2 Fast Ethernet (10/100) Power over -tuki Musta Cisco SF250-48HP-K9-EU - 1
Verkkokytkimet

Cisco SF250-48HP-K9-EU verkkokytkin Hallittu L2 Fast Ethernet (10/100) Power over -tuki...



Toimitusaika:
3-6 arkipäivää
Cisco SG250-10P-K9-EU verkkokytkin Hallittu L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over -tuki Musta Cisco SG250-10P-K9-EU - 1
Verkkokytkimet

Cisco SG250-10P-K9-EU verkkokytkin Hallittu L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power...



Toimitusaika:
Yli 14 päivää, tilaustuote
Cisco SG250-26-K9-EU verkkokytkin Hallittu L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Musta Cisco SG250-26-K9-EU - 1
Verkkokytkimet

Cisco SG250-26-K9-EU verkkokytkin Hallittu L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Musta



Toimitusaika:
Yli 14 päivää, tilaustuote
Cisco SG250-26HP-K9-EU verkkokytkin Hallittu L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over -tuki Musta Cisco SG250-26HP-K9-EU - 1
Verkkokytkimet

Cisco SG250-26HP-K9-EU verkkokytkin Hallittu L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power...



Toimitusaika:
Yli 14 päivää, tilaustuote
Cisco SG250-26P-K9-EU verkkokytkin Hallittu L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over -tuki Musta Cisco SG250-26P-K9-EU - 1
Verkkokytkimet

Cisco SG250-26P-K9-EU verkkokytkin Hallittu L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power...



Toimitusaika:
3-6 arkipäivää
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa