Mellanox Technologies MMA1L10-CR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s QSFP28 1310 nm Mellanox Hw MMA1L10-CR - 1

Mellanox Technologies MMA1L10-CR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s QSFP28 1310 nm

Mellanox Hw
 
Mellanox Technologies MMA1L10-CR. SFP-vastaanottimen tyyppi: Valokuitu, Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 10000 Mbit/s, PCI-väylä: QSFP28. Tulojännite: 3.6 V, Virrankulutus: 3,5 W. Tuotteen leveys: 18,7 mm, Tuotteen syvyys: 123,3 mm
PCI-väylä
QSFP28
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
10000 Mbit/s
Verkkostandardit
IEEE 802.3ba,IEEE 802.3bm
RoHS-direktiivin noudattaminen
Kyllä
Tuotteen leveys
18,7 mm
SFP-vastaanottimen tyyppi
Valokuitu
Tuotteen syvyys
123,3 mm
Aallonpituus
1310 nm
Virrankulutus
3,5 W
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 70 °C
Suurin siirtoetäisyys
10000 m
Tulojännite
3.6 V
Single-mode fiber (SMF) -tuki
Kyllä
Varastointilämpötila
-40 - 85 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
15 - 85%
Valokuituliitin
QSFP28
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa