Black Box EFE051-001M valokuitukaapeli 1 m LSZH OM2 LC SC Black Box EFE051-001M - 1

Black Box EFE051-001M valokuitukaapeli 1 m LC SC LSZH OM2

Black Box
1 m, LSZH, OM2, LC, SC
EFE051-001M
22,90 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box EFE051-001M. Johdon pituus: 1 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM2, Liitin 1: LC, Liitin 2: SC, Ytimen halkaisija: 50 µm
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM2
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
1 m
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
LC
Liitin 2
SC
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa