Black Box EFE054-010M valokuitukaapeli 10 m LSZH OM2 ST SC Black Box EFE054-010M - 1

Black Box EFE054-010M valokuitukaapeli 10 m ST SC LSZH OM2

Black Box
10 m, LSZH, OM2, ST, SC
EFE054-010M
20,79 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box EFE054-010M. Johdon pituus: 10 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM2, Liitin 1: ST, Liitin 2: SC, Ytimen halkaisija: 50 µm
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM2
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
10 m
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
SC
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa