Black Box EFE071-015M valokuitukaapeli 15 m LSZH OM1 LC SC Black Box EFE071-015M - 1

Black Box EFE071-015M valokuitukaapeli 15 m LC SC LSZH OM1

Black Box
15 m, LSZH, OM1, LC, SC
EFE071-015M
28,81 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box EFE071-015M. Johdon pituus: 15 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM1, Liitin 1: LC, Liitin 2: SC, Ytimen halkaisija: 62,5 µm
Ytimen halkaisija
62,5 µm
Valokuitutyyppi
OM1
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
-20 - 60 °C
Johdon pituus
15 m
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
LC
Liitin 2
SC
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa