Black Box EFE074-005M valokuitukaapeli 5 m LSZH OM1 ST SC Black Box EFE074-005M - 1

Black Box EFE074-005M valokuitukaapeli 5 m ST SC LSZH OM1

Black Box
5 m, LSZH, OM1, ST, SC
EFE074-005M
23,89 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box EFE074-005M. Johdon pituus: 5 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM1, Liitin 1: ST, Liitin 2: SC, Ytimen halkaisija: 62,5 µm
Ytimen halkaisija
62,5 µm
Valokuitutyyppi
OM1
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
5 m
Pistokkeen materiaali
Vähän savuava halogeeniton (LSZH)
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
SC
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa