Black Box EFE082-010M valokuitukaapeli 10 m LSZH OS1/OS2 LC ST Black Box EFE082-010M - 1

Black Box EFE082-010M valokuitukaapeli 10 m LC ST LSZH OS1/OS2

Black Box
 
Black Box EFE082-010M. Johdon pituus: 10 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OS1/OS2, Liitin 1: LC, Liitin 2: ST
Sustainability certificates
RoHS
Valokuitutyyppi
OS1/OS2
Valokuidun rakenne
Yksittäistila
Johdon pituus
10 m
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
LC
Liitin 2
ST
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa