Black Box EFE087-020M valokuitukaapeli 20 m LSZH OS1/OS2 ST SC Black Box EFE087-020M - 1

Black Box EFE087-020M valokuitukaapeli 20 m ST SC LSZH OS1/OS2

Black Box
 
Black Box EFE087-020M. Johdon pituus: 20 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OS1/OS2, Liitin 1: ST, Liitin 2: SC
Sustainability certificates
RoHS
Valokuitutyyppi
OS1/OS2
Valokuidun rakenne
Yksittäistila
Johdon pituus
20 m
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
SC
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa