Black Box EFE351-002M-AQ valokuitukaapeli 2 m LSOH OM3 LC SC Black Box EFE351-002M-AQ - 1

Black Box EFE351-002M-AQ valokuitukaapeli 2 m LC SC LSOH OM3

Black Box
2 m, LSOH, OM3, LC, SC
EFE351-002M-AQ
23,89 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box EFE351-002M-AQ. Johdon pituus: 2 m, Kaapelityyppi: LSOH, Valokuitutyyppi: OM3, Liitin 1: LC, Liitin 2: SC, Ytimen halkaisija: 50 µm
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM3
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
2 m
Tiedonsiirtonopeus
10 Gbit/s
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSOH
Liitin 1
LC
Liitin 2
SC
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa