Black Box EFE354-001M valokuitukaapeli 1 m LSOH OM3 ST SC Black Box EFE354-001M - 1

Black Box EFE354-001M valokuitukaapeli 1 m ST SC LSOH OM3

Black Box
1 m, LSOH, OM3, ST, SC
EFE354-001M
15,30 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box EFE354-001M. Johdon pituus: 1 m, Kaapelityyppi: LSOH, Valokuitutyyppi: OM3, Liitin 1: ST, Liitin 2: SC, Ytimen halkaisija: 50 µm
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM3
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
1 m
Tiedonsiirtonopeus
10 Gbit/s
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSOH
Liitin 1
ST
Liitin 2
SC
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa