Black Box EFE354FD-050M valokuitukaapeli 50 m LSZH OM3 ST SC Black Box EFE354FD-050M - 1

Black Box EFE354FD-050M valokuitukaapeli 50 m LSZH OM3 ST SC

Black Box
50 m, LSZH, OM3, ST, SC
EFE354FD-050M
127,70 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box EFE354FD-050M. Johdon pituus: 50 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM3, Liitin 1: ST, Liitin 2: SC
Valokuitutyyppi
OM3
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
50 m
Pistokkeen materiaali
Vähän savuava halogeeniton (LSZH)
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
SC
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa