Black Box FO Patch Cable Col 10Gbit Multi-m - Orang LC-ST 5m valokuitukaapeli OFNR OM3 Oranssi Black Box FOCMR10-005M-STLC-OR -

Black Box FO Patch Cable Col 10Gbit Multi-m - Orang LC-ST 5m valokuitukaapeli OFNR OM3 Oranssi

Black Box
FO Patch Cable Col 10Gbit Multi-m - Orang LC-ST 5m, 5 m, OFNR, OM3, ST, LC, Oranssi
FOCMR10-005M-STLC-OR
55,11 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box FO Patch Cable Col 10Gbit Multi-m - Orang LC-ST 5m. Johdon pituus: 5 m, Kaapelityyppi: OFNR, Valokuitutyyppi: OM3, Liitin 1: ST, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Kaapelin väri: Oranssi
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM3
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
-60 - 85 °C
Johdon pituus
5 m
Tiedonsiirtonopeus
10 Gbit/s
Kaapelin väri
Oranssi
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
OFNR
Liitin 1
ST
Liitin 2
LC
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa