Black Box FOLZH10-002M-SCLC-GR valokuitukaapeli 2 m LSZH OM3 SC LC Harmaa Black Box FOLZH10-002M-SCLC-GR - 1

Black Box FOLZH10-002M-SCLC-GR valokuitukaapeli 2 m SC LC LSZH OM3 Harmaa

Black Box
2 m, LSZH, OM3, SC, LC, Harmaa
FOLZH10-002M-SCLC-GR
57,70 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box FOLZH10-002M-SCLC-GR. Johdon pituus: 2 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM3, Liitin 1: SC, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Kaapelin väri: Harmaa
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM3
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
-60 - 85 °C
Johdon pituus
2 m
Tiedonsiirtonopeus
10 Gbit/s
Kaapelin väri
Harmaa
Pistokkeen materiaali
Vähän savuava halogeeniton (LSZH)
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
SC
Liitin 2
LC
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa