Black Box FOLZH50-010M-SCLC-GN valokuitukaapeli 10 m LSZH OM2 SC LC Vihreä Black Box FOLZH50-010M-SCLC-GN - 1

Black Box FOLZH50-010M-SCLC-GN valokuitukaapeli 10 m LSZH OM2 SC LC Vihreä

Black Box
10 m, LSZH, OM2, SC, LC, Vihreä
FOLZH50-010M-SCLC-GN
55,11 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box FOLZH50-010M-SCLC-GN. Johdon pituus: 10 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM2, Liitin 1: SC, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Kaapelin väri: Vihreä
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM2
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
-60 - 85 °C
Johdon pituus
10 m
Tiedonsiirtonopeus
1 Gbit/s
Kaapelin väri
Vihreä
Pistokkeen materiaali
Vähän savuava halogeeniton (LSZH)
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
SC
Liitin 2
LC
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa