Black Box FOLZH50-020M-STLC-BR valokuitukaapeli 20 m LSZH OM2 ST LC Ruskea Black Box FOLZH50-020M-STLC-BR - 1

Black Box FOLZH50-020M-STLC-BR valokuitukaapeli 20 m ST LC LSZH OM2 Ruskea

Black Box
20 m, LSZH, OM2, ST, LC, Ruskea
FOLZH50-020M-STLC-BR
73,00 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box FOLZH50-020M-STLC-BR. Johdon pituus: 20 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM2, Liitin 1: ST, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Kaapelin väri: Ruskea
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM2
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
20 m
Kaapelin väri
Ruskea
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
LC
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa