Black Box FOLZH62-003M-STLC-BR valokuitukaapeli 3 m LSZH OM1 ST LC Ruskea Black Box FOLZH62-003M-STLC-BR - 1

Black Box FOLZH62-003M-STLC-BR valokuitukaapeli 3 m ST LC LSZH OM1 Ruskea

Black Box
3 m, LSZH, OM1, ST, LC, Ruskea
FOLZH62-003M-STLC-BR
53,39 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box FOLZH62-003M-STLC-BR. Johdon pituus: 3 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM1, Liitin 1: ST, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 62,5 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Kaapelin väri: Ruskea
Ytimen halkaisija
62,5 µm
Valokuitutyyppi
OM1
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
-60 - 85 °C
Johdon pituus
3 m
Kaapelin väri
Ruskea
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
LC
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa