Black Box FOLZH62-010M-SCLC-AQ valokuitukaapeli 10 m LSZH OM1 SC LC Aqua Black Box FOLZH62-010M-SCLC-AQ - 1

Black Box FOLZH62-010M-SCLC-AQ valokuitukaapeli 10 m SC LC LSZH OM1 Aqua

Black Box
10 m, LSZH, OM1, SC, LC, Aqua
FOLZH62-010M-SCLC-AQ
55,11 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box FOLZH62-010M-SCLC-AQ. Johdon pituus: 10 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM1, Liitin 1: SC, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 62,5 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Kaapelin väri: Aqua
Ytimen halkaisija
62,5 µm
Valokuitutyyppi
OM1
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
-60 - 85 °C
Johdon pituus
10 m
Kaapelin väri
Vedenvärinen
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
SC
Liitin 2
LC
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa