Black Box FOLZH62-030M-STSC-BK valokuitukaapeli 30 m LSZH OM1 ST SC Musta Black Box FOLZH62-030M-STSC-BK - 1

Black Box FOLZH62-030M-STSC-BK valokuitukaapeli 30 m ST SC LSZH OM1 Musta

Black Box
30 m, LSZH, OM1, ST, SC, Musta
FOLZH62-030M-STSC-BK
91,60 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box FOLZH62-030M-STSC-BK. Johdon pituus: 30 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM1, Liitin 1: ST, Liitin 2: SC, Ytimen halkaisija: 62,5 µm, Kaapelin väri: Musta
Ytimen halkaisija
62,5 µm
Valokuitutyyppi
OM1
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
30 m
Kaapelin väri
Musta
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
SC
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa