Black Box FOLZHM4-020M-STLC-GR valokuitukaapeli 20 m LSZH OM4 ST LC Harmaa Black Box FOLZHM4-020M-STLC-GR - 1

Black Box FOLZHM4-020M-STLC-GR valokuitukaapeli 20 m ST LC LSZH OM4 Harmaa

Black Box
20 m, LSZH, OM4, ST, LC, Harmaa
FOLZHM4-020M-STLC-GR
103,90 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box FOLZHM4-020M-STLC-GR. Johdon pituus: 20 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM4, Liitin 1: ST, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Kaapelin väri: Harmaa
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM4
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
20 m
Kaapelin väri
Harmaa
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
LC
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa