Black Box FOLZHSM-002M-STSC-GR valokuitukaapeli 2 m LSZH OS2 ST SC Harmaa Black Box FOLZHSM-002M-STSC-GR - 1

Black Box FOLZHSM-002M-STSC-GR valokuitukaapeli 2 m ST SC LSZH OS2 Harmaa

Black Box
2 m, LSZH, OS2, ST, SC, Harmaa
FOLZHSM-002M-STSC-GR
59,10 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box FOLZHSM-002M-STSC-GR. Johdon pituus: 2 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OS2, Liitin 1: ST, Liitin 2: SC, Ytimen halkaisija: 9 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Kaapelin väri: Harmaa
Doesn't contain
Halogeeni
Ytimen halkaisija
9 µm
Valokuitutyyppi
OS2
Valokuidun rakenne
Yksittäistila
Käyttölämpötila (T-T)
-60 - 85 °C
Johdon pituus
2 m
Kaapelin väri
Harmaa
Sertifiointi
IEC 60793-2-50, TIA-492CAAA
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
SC
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa