Black Box FOLZHSM-003M-STLC-GN valokuitukaapeli 3 m LSZH OS2 ST LC Vihreä Black Box FOLZHSM-003M-STLC-GN - 1

Black Box FOLZHSM-003M-STLC-GN valokuitukaapeli 3 m LSZH OS2 ST LC Vihreä

Black Box
3 m, LSZH, OS2, ST, LC, Vihreä
FOLZHSM-003M-STLC-GN
61,80 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box FOLZHSM-003M-STLC-GN. Johdon pituus: 3 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OS2, Liitin 1: ST, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 9 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Kaapelin väri: Vihreä
Ytimen halkaisija
9 µm
Valokuitutyyppi
OS2
Valokuidun rakenne
Yksittäistila
Käyttölämpötila (T-T)
-60 - 85 °C
Johdon pituus
3 m
Kaapelin väri
Vihreä
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
LC
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa