Black Box FOLZHSM-010M-STLC-RD valokuitukaapeli 10 m LSZH OS2 ST LC Punainen Black Box FOLZHSM-010M-STLC-RD - 1

Black Box FOLZHSM-010M-STLC-RD valokuitukaapeli 10 m ST LC LSZH OS2 Punainen

Black Box
10 m, LSZH, OS2, ST, LC, Punainen
FOLZHSM-010M-STLC-RD
56,90 
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Black Box FOLZHSM-010M-STLC-RD. Johdon pituus: 10 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OS2, Liitin 1: ST, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 9 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Kaapelin väri: Punainen
Ytimen halkaisija
9 µm
Valokuitutyyppi
OS2
Valokuidun rakenne
Yksittäistila
Käyttölämpötila (T-T)
-60 - 85 °C
Johdon pituus
10 m
Kaapelin väri
Punainen
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
LC
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa