StarTech.com 720187-B21-ST lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm Startech 720187-B21-ST - 1
StarTech.com 720187-B21-ST lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm Startech 720187-B21-ST - 2
StarTech.com 720187-B21-ST lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm Startech 720187-B21-ST - 3
StarTech.com 720187-B21-ST lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm Startech 720187-B21-ST - 1
StarTech.com 720187-B21-ST lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm Startech 720187-B21-ST - 2
StarTech.com 720187-B21-ST lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm Startech 720187-B21-ST - 3

StarTech.com 720187-B21-ST lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm

Valokuitu, 40000 Mbit/s, QSFP+, MPO, SR4, 150 m
720187-B21-ST
409,00 €
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
Yli 14 päivää, tilaustuote

 
StarTech.com 720187-B21-ST. SFP-vastaanottimen tyyppi: Valokuitu, Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 40000 Mbit/s, PCI-väylä: QSFP+. Tuotteen väri: Hopea, Keskimääräinen vikaantumisaika: 244610583 h, Tuotemerkin yhteensopivuus: HP. Tuotteen leveys: 122 mm, Tuotteen syvyys: 18,6 mm, Tuotteen korkeus: 8,5 mm. Sisältyvien tuotteiden lukumäärä: 1 kpl, Pakkauksen leveys: 120 mm, Pakkauksen syvyys: 205 mm. Tukkupakkauksen leveys: 12 cm, Tuotepakkauksen pituus: 20,5 cm, Tukkupakkauksen korkeus: 3,5 cm
PCI-väylä
QSFP+
Pakkauksen leveys
120 mm
Pakkauksen syvyys
205 mm
Pakkauksen korkeus
35 mm
Pakkauksen paino
60 g
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
40000 Mbit/s
Tuotteen leveys
122 mm
SFP-vastaanottimen tyyppi
Valokuitu
Tuotteen syvyys
18,6 mm
Multi-mode fiber (MMF) -tuki
Kyllä
SFP-lähetin-vastaanottimen standardi
SR4
Paino
37,5 g
Aallonpituus
850 nm
Tuotteen väri
Hopea
Sisältyvien tuotteiden lukumäärä
1 kpl
Yhteensopivat tuotteet
720187-B21
Suurin siirtoetäisyys
150 m
Fiber Ethernet-kaapeloinnin teknologia
40GBASE-SR4
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Kyllä
Tuotemerkin yhteensopivuus
HP
Keskimääräinen vikaantumisaika
244610583 h
Sertifiointi
CE, FCC, UR
Tukkupakkauksen leveys
12 cm
Tuotepakkauksen pituus
20,5 cm
Tukkupakkauksen korkeus
3,5 cm
Määrä per tuotepakkaus
1 kpl
Tuotteen korkeus
8,5 mm
Hot-swap
Kyllä
Valokuituliitin
MPO
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa