Allied Telesis AT-DMC100/SC-50 verkon mediamuunnin 100 Mbit/s 1310 nm Monitila Allied Telesis AT-DMC100/SC-50 - 1

Allied Telesis AT-DMC100/SC-50 verkon mediamuunnin 100 Mbit/s 1310 nm Monitila

AT-DMC100/SC-50, 100 Mbit/s, 100Base-TX, 100Base-FX, 100 Mbit/s, 1488000 pps, 148800 pps
AT-DMC100/SC-50
221,30 €
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
Yli 14 päivää, tilaustuote

 
Allied Telesis AT-DMC100/SC-50. Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 100 Mbit/s, Muuntimen syöttöliittymä: 100Base-TX, Muuntimen lähtöliittymä: 100Base-FX. Valokuituliitin: SC. Suurin siirtoetäisyys: 2000 m, Aallonpituus: 1310 nm, Valokuidun rakenne: Monitila. Tuotteen leveys: 31,8 mm, Tuotteen syvyys: 91,4 mm, Tuotteen korkeus: 21,6 mm
DC-tulojakki
Kyllä
Ethernet LAN -datanopeudet
100 Mbit/s
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
100 Mbit/s
Sisäinen
Ei
Tuotteen leveys
31,8 mm
Tuotteen syvyys
91,4 mm
Paino
113,39 g
Aallonpituus
1310 nm
Auto MDI/MDI-X
Kyllä
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 40 °C
Suurin siirtoetäisyys
2000 m
Duplex-järjestelmä
Täysi, Puolikas
Tuetut kaapelityypit
Kuitu
Nopeuden rajoitus
Kyllä
Muuntimen syöttöliittymä
100Base-TX
Muuntimen lähtöliittymä
100Base-FX
Paketin lähettämisvauhti (10 Mbps)
1488000 pps
Paketin lähettämisvauhti (100 Mbps)
148800 pps
Paketin lähettämisvauhti (1 Gbps)
14880 pps
Tuotteen korkeus
21,6 mm
Varastointilämpötila
-15 - 65 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
5 - 95%
Käyttökorkeus
0 - 3048 m
Virtalähde mukana
Kyllä
Säilytysympäristön kosteus
5 - 95%
Valokuituliitin
SC
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa