Allied Telesis AT-DMC1000/ST-00 verkon mediamuunnin 1000 Mbit/s 850 nm Monitila Harmaa Allied Telesis AT-DMC1000/ST-00 - 1

Allied Telesis AT-DMC1000/ST-00 verkon mediamuunnin 1000 Mbit/s 850 nm Monitila Harmaa

1000 Mbit/s, 1000Base-T, 1000Base-SX, IEEE 802.1Q, Gigabitti Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s
AT-DMC1000/ST-00
312,00 €
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
Yli 14 päivää, tilaustuote

 
Allied Telesis AT-DMC1000/ST-00. Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 1000 Mbit/s, Muuntimen syöttöliittymä: 1000Base-T, Muuntimen lähtöliittymä: 1000Base-SX. Valokuituliitin: ST, Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 550 m, Aallonpituus: 850 nm, Valokuidun rakenne: Monitila. Tuotteen väri: Harmaa. Virrankulutus: 1,5 W
Ethernet LAN (RJ-45) -portit
1
Ethernet LAN -datanopeudet
10,100,1000 Mbit/s
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
1000 Mbit/s
Verkkostandardit
IEEE 802.1Q
Sisäinen
Ei
Ethernet-liitännän tyyppi
Gigabitti Ethernet
Tuotteen leveys
31,8 mm
Tuotteen syvyys
91,4 mm
Paino
113 g
Aallonpituus
850 nm
Auto MDI/MDI-X
Kyllä
Tuotteen väri
Auto-negotiaatio
Kyllä
Virrankulutus
1,5 W
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 40 °C
Yhteysteknologia
Langallinen
Suurin siirtoetäisyys
550 m
Fiber Ethernet-kaapeloinnin teknologia
1000BASE‑SX
Duplex-järjestelmä
Täysi, Puolikas
Tx-teho (min.)
-9,5 dBmW
Rx-teho (min.)
-17 dBmW
Ethernet kaapelointiteknologia
1000BASE-T
Muuntimen syöttöliittymä
1000Base-T
Muuntimen lähtöliittymä
1000Base-SX
Tx-teho (maks.)
-4 dBmW
Paketin lähettämisvauhti (10 Mbps)
14880 pps
Paketin lähettämisvauhti (100 Mbps)
148880 pps
Paketin lähettämisvauhti (1 Gbps)
1488000 pps
Tuotteen korkeus
21,6 mm
Varastointilämpötila
-15 - 65 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
5 - 95%
Käyttökorkeus
0 - 3048 m
VLAN-tuki
Kyllä
Säilytysympäristön kosteus
5 - 95%
Kuituporttien määrä
2
Valokuituliitin
ST
LED-merkkivalot
Kyllä
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa