Allied Telesis AT-IMC2000TP/SC-980 verkon mediamuunnin 1000 Mbit/s 850 nm Monitila Harmaa Allied Telesis AT-IMC2000TP/SC-980 - 1

Allied Telesis AT-IMC2000TP/SC-980 verkon mediamuunnin 1000 Mbit/s 850 nm Monitila Harmaa

 
Allied Telesis AT-IMC2000TP/SC-980. Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 1000 Mbit/s, Muuntimen syöttöliittymä: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Muuntimen lähtöliittymä: 1000Base-SX. Valokuituliitin: SC, Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 550 m, Aallonpituus: 850 nm, Valokuidun rakenne: Monitila. Tuotteen väri: Harmaa, International Protection (IP)-koodi: IP30, Turvallisuus: UL 62368-1, EN 62368-1, UL 60950-1 (UL), CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 (cUL), EN 60950-1 (TUV). Power over Ethernet (PoE) arvioitu kokonaismäärä: 70 W
Sustainability certificates
RoHS
Ethernet LAN (RJ-45) -portit
1
Ethernet LAN -datanopeudet
10,100,1000 Mbit/s
International Protection (IP)-koodi
IP30
Power over Ethernet (PoE) arvioitu kokonaismäärä
70 W
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
1000 Mbit/s
Verkkostandardit
IEEE 802.1Q,IEEE 802.3at
Sisäinen
Ei
Ethernet-liitännän tyyppi
Gigabitti Ethernet
Jumbo Frames -tuki
Kyllä
Tuotteen leveys
111 mm
Tuotteen syvyys
96 mm
Paino
748 g
Aallonpituus
850 nm
Auto MDI/MDI-X
Kyllä
Tuotteen väri
Turvallisuus
UL 62368-1, EN 62368-1, UL 60950-1 (UL), CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 (cUL), EN 60950-1 (TUV)
Valokuidun rakenne
Monitila
Tallenna ja lähetä edelleen
Kyllä
Käyttölämpötila (T-T)
-40 - 75 °C
Yhteysteknologia
Langallinen
Suurin siirtoetäisyys
550 m
Tx-teho (min.)
-9,5 dBmW
Rx-teho (min.)
-17 dBmW
Sertifiointi
TAA FCC A, EN55024, EN55032, EN55035, VCCI A
Power over Ethernet -tuki
Kyllä
Muuntimen syöttöliittymä
10Base-T,100Base-TX,1000Base-T
Muuntimen lähtöliittymä
1000Base-SX
Tx-teho (maks.)
-4 dBmW
Rx-teho (maks.)
-3 dBmW
DIN-kiskoon kiinnitys
Kyllä
Paketin lähettämisvauhti (10 Mbps)
14880 pps
Paketin lähettämisvauhti (100 Mbps)
148880 pps
Paketin lähettämisvauhti (1 Gbps)
1488000 pps
Tuotteen korkeus
35 mm
Varastointilämpötila
-40 - 85 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
5 - 95%
Käyttökorkeus
0 - 3048 m
Power over Ethernet plus (PoE +) -porttien määrä
1
Kuituporttien määrä
1
Valokuituliitin
SC
LED-merkkivalot
Kyllä
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa