Allied Telesis AT-MMC200/LC-960 verkon mediamuunnin 100 Mbit/s 1310 nm Harmaa Allied Telesis AT-MMC200/LC-960 - 1

Allied Telesis AT-MMC200/LC-960 verkon mediamuunnin 100 Mbit/s 1310 nm Harmaa

AT-MMC200/LC-960, 100 Mbit/s, 100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.1Q, Nopea Ethernet, 10,100 Mbit/s
AT-MMC200/LC-960
181,20 €
Sisältää alv:n

Toimitusaika:
Yli 14 päivää, tilaustuote

 
Allied Telesis AT-MMC200/LC-960. Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 100 Mbit/s, Muuntimen syöttöliittymä: 100Base-TX, Muuntimen lähtöliittymä: 100Base-FX. Valokuituliitin: LC, Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 2000 m, Aallonpituus: 1310 nm, Tx-teho (min.): -20 dBmW. LED-merkkivalot: Toiminta/Seikkailu, Linkki, Tuotteen väri: Harmaa, Turvallisuus: FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Tulojännite: 12 V, Syöttöjännite: 0.14 A, Virrankulutus: 1,7 W
Ethernet LAN (RJ-45) -portit
1
Ethernet LAN -datanopeudet
10,100 Mbit/s
Käyttöopas
Kyllä
Kyllä
Syöttöjännite
0.14 A
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
100 Mbit/s
Verkkostandardit
IEEE 802.1Q
Sisäinen
Ei
Ethernet-liitännän tyyppi
Nopea Ethernet
Jumbo Frames -tuki
Kyllä
Tuotteen leveys
56 mm
Tuotteen syvyys
101,6 mm
Paino
170 g
Aallonpituus
1310 nm
Auto MDI/MDI-X
Kyllä
Tuotteen väri
Turvallisuus
FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI
Virrankulutus
1,7 W
Tallenna ja lähetä edelleen
Kyllä
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 50 °C
Yhteysteknologia
Langallinen
Suurin siirtoetäisyys
2000 m
Fiber Ethernet-kaapeloinnin teknologia
1000BASE‑SX
Tulojännite
12 V
Duplex-järjestelmä
Täysi
Tx-teho (min.)
-20 dBmW
Rx-teho (min.)
-32 dBmW
Sertifiointi
CE, EN55024, EN61000-3-2, EN61000-3-3
Power over Ethernet -tuki
Kyllä
Pika-asennusopas
Kyllä
Muuntimen syöttöliittymä
100Base-TX
Muuntimen lähtöliittymä
100Base-FX
Tx-teho (maks.)
-14 dBmW
Tuotteen korkeus
21,8 mm
Varastointilämpötila
-15 - 65 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
5 - 95%
Käyttökorkeus
0 - 3048 m
VLAN-tuki
Kyllä
Säilytysympäristön kosteus
5 - 95%
Kuituporttien määrä
2
Valokuituliitin
LC
LED-merkkivalot
Toiminta/Seikkailu, Linkki
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa