Allied Telesis AT-QSFPLR4 lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 11200 Mbit/s QSFP Allied Telesis AT-QSFPLR4 - 1

Allied Telesis AT-QSFPLR4 lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 11200 Mbit/s QSFP

 
Allied Telesis AT-QSFPLR4. SFP-vastaanottimen tyyppi: Valokuitu, Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 11200 Mbit/s, PCI-väylä: QSFP. Tuotteen väri: Harmaa. Virrankulutus: 3,5 W. RX-herkkyys: -11,5 dB
Sustainability certificates
RoHS
Ethernet LAN
Kyllä
PCI-väylä
QSFP
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
11200 Mbit/s
Verkkostandardit
IEEE 802.3ba
SFP-vastaanottimen tyyppi
Valokuitu
SFP-lähetin-vastaanottimen standardi
LR4
Tuotteen väri
Virrankulutus
3,5 W
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 70 °C
Suurin siirtoetäisyys
10000 m
Single-mode fiber (SMF) -tuki
Kyllä
Tx-teho (min.)
-7 dBmW
Tx-teho (maks.)
2,3 dBmW
Varastointilämpötila
-20 - 85 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
0 - 85%
RX-herkkyys
-11,5 dB
Hot-swap
Kyllä
Valokuituliitin
LC
Uusi tuote
Ei arvosteluja

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa