Mellanox Technologies MMA1B00-C100D lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 100000 Mbit/s QSFP 850 nm Mellanox Hw MMA1B00-C100D - 1

Mellanox Technologies MMA1B00-C100D lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 100000 Mbit/s QSFP 850 nm

Mellanox Hw
MMA1B00-C100D
361.00 €
Tax included

Toimitusaika:
Yli 14 päivää, tilaustuote

 
Valokuitu, 100000 Mbit/s, QSFP, QSFP, 100 m, 850 nm. Kattava valikoima, edulliset hinnat. Tilaa helposti netistä
Interface type
QSFP
Maximum data transfer rate
100000 Mbit/s
Width
18.4 mm
SFP transceiver type
Fiber optic
Depth
118 mm
Multi-mode fiber (MMF) supported
Y
Wavelength
850 nm
Product colour
Silver
Power consumption (typical)
1.8 W
Operating temperature (T-T)
0 - 70 °C
Maximum transfer distance
100 m
Input voltage
3.6 V
Operating relative humidity (H-H)
5 - 85%
Fiber optic connector
QSFP
New product
No reviews

16 other products in the same category:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa