Mellanox Technologies MMS1C10-CM lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 100000 Mbit/s QSFP 1310 nm Mellanox Hw MMS1C10-CM - 1

Mellanox Technologies MMS1C10-CM lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 100000 Mbit/s QSFP 1310 nm

Mellanox Hw
MMS1C10-CM
1,087.00 €
Tax included

Toimitusaika:
Yli 14 päivää, tilaustuote

 
Valokuitu, 100000 Mbit/s, QSFP, QSFP28, 500 m, 1310 nm. Kattava valikoima, edulliset hinnat. Tilaa helposti netistä
Interface type
QSFP
Maximum current
1 A
Maximum data transfer rate
100000 Mbit/s
SFP transceiver type
Fiber optic
Depth
124.6 mm
Wavelength
1310 nm
Product colour
Blue, Gray
Power consumption (typical)
3,47 W
Operating temperature (T-T)
-5 - 70 °C
Maximum transfer distance
500 m
Input voltage
3.3 V
Single-mode fiber (SMF) supported
Y
Storage temperature (T-T)
-40 - 85 °C
Storage relative humidity (H-H)
0 - 85%
Fiber optic connector
QSFP28
New product
No reviews

16 other products in the same category:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa