Linksys LACXGSR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 1
Linksys LACXGSR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 2
Linksys LACXGSR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 3
Linksys LACXGSR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 4
Linksys LACXGSR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 5
Linksys LACXGSR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 1
Linksys LACXGSR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 2
Linksys LACXGSR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 3
Linksys LACXGSR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 4
Linksys LACXGSR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 5

Linksys LACXGSR lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

Valokuitu, 10000 Mbit/s, SFP+, SR, 300 m, 850 nm
LACXGSR
457,99 €
Sisältää alv:n
TOIMITUSAIKA: Yli 14 pv, ei välttämättä ehdi jouluksi
Verkkokauppa
Hämeenlinna
Toimituskulut 0 € Helsingin ja Hämeenlinnan toimipisteisiin.

Suositellut lisätarvikkeet

 
Linksys LACXGSR. SFP-vastaanottimen tyyppi: Valokuitu, Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 10000 Mbit/s, PCI-väylä: SFP+. Tulojännite: 3.3 V. Sisältyvien tuotteiden lukumäärä: 1 kpl. RX-herkkyys: -11,2 dB
PCI-väylä
SFP+
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
10000 Mbit/s
Plug & Play -yhteensopiva
Kyllä
SFP-vastaanottimen tyyppi
Valokuitu
Multi-mode fiber (MMF) -tuki
Kyllä
SFP-lähetin-vastaanottimen standardi
SR
Aallonpituus
850 nm
Sisältyvien tuotteiden lukumäärä
1 kpl
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 70 °C
Suurin siirtoetäisyys
300 m
Tulojännite
3.3 V
RX-herkkyys
-11,2 dB
Kuituporttien määrä
1
Hot-swap
Kyllä
Uusi tuote
Ei arvosteluja
Tekniset tiedot ja kuvat tarjoaa kolmas osapuoli. Emme vastaa virheellisistä tiedoista.
Virranhallinta
Tulojännite 3.3 V
Ympäristöolosuhteet
Käyttölämpötila (T-T) 0 - 70 °C
Pakkaustiedot
Sisältyvien tuotteiden lukumäärä 1 kpl
Muut ominaisuudet
RX-herkkyys -11,2 dB
Suorituskyky
SFP-vastaanottimen tyyppi Valokuitu
Tiedonsiirron enimmäisnopeus 10000 Mbit/s
PCI-väylä SFP+
Multi-mode fiber (MMF) -tuki Kyllä
SFP-lähetin-vastaanottimen standardi SR
Suurin siirtoetäisyys 300 m
Aallonpituus 850 nm
Kuituporttien määrä 1
Ominaisuudet
Plug & Play -yhteensopiva Kyllä
Hot-swap Kyllä

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa