Black Box EFE074-002M valokuitukaapeli 2 m LSZH OM1 ST SC Black Box EFE074-002M - 1

Black Box EFE074-002M valokuitukaapeli 2 m ST SC LSZH OM1

Black Box
2 m, LSZH, OM1, ST, SC
EFE074-002M
16,60 €
Sisältää alv:n
TOIMITUSAIKA: Yli 14 pv, ei välttämättä ehdi jouluksi
Verkkokauppa
Hämeenlinna
Toimituskulut 0 € Helsingin ja Hämeenlinnan toimipisteisiin.

 
Black Box EFE074-002M. Johdon pituus: 2 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM1, Liitin 1: ST, Liitin 2: SC, Ytimen halkaisija: 62,5 µm
Ytimen halkaisija
62,5 µm
Valokuitutyyppi
OM1
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
2 m
Pistokkeen materiaali
Vähän savuava halogeeniton (LSZH)
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
SC
Uusi tuote
Ei arvosteluja
Tekniset tiedot ja kuvat tarjoaa kolmas osapuoli. Emme vastaa virheellisistä tiedoista.
Ominaisuudet
Johdon pituus 2 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM1
Liitin 1 ST
Liitin 2 SC
Ytimen halkaisija 62,5 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila
Pistokkeen materiaali Vähän savuava halogeeniton (LSZH)

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa