Black Box EFE081-010M valokuitukaapeli 10 m LSZH OS1/OS2 LC SC Black Box EFE081-010M - 1

Black Box EFE081-010M valokuitukaapeli 10 m LC SC LSZH OS1/OS2

Black Box
10 m, LSZH, OS1/OS2, LC, SC
EFE081-010M
31,00 €
Sisältää alv:n
TOIMITUSAIKA: Yli 14 pv, ei välttämättä ehdi jouluksi
Verkkokauppa
Hämeenlinna
Toimituskulut 0 € Helsingin ja Hämeenlinnan toimipisteisiin.

 
Black Box EFE081-010M. Johdon pituus: 10 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OS1/OS2, Liitin 1: LC, Liitin 2: SC
Sustainability certificates
RoHS
Valokuitutyyppi
OS1/OS2
Valokuidun rakenne
Yksittäistila
Johdon pituus
10 m
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
LC
Liitin 2
SC
Uusi tuote
Ei arvosteluja
Tekniset tiedot ja kuvat tarjoaa kolmas osapuoli. Emme vastaa virheellisistä tiedoista.
Tekniset tiedot
Sustainability certificates RoHS
Ominaisuudet
Johdon pituus 10 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OS1/OS2
Liitin 1 LC
Liitin 2 SC
Valokuidun rakenne Yksittäistila

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa