Black Box EFE082-002M valokuitukaapeli 2 m LSZH OS1/OS2 LC ST Black Box EFE082-002M - 1

Black Box EFE082-002M valokuitukaapeli 2 m LC ST LSZH OS1/OS2

Black Box
2 m, LSZH, OS1/OS2, LC, ST
EFE082-002M
23,89 €
Sisältää alv:n
TOIMITUSAIKA: Yli 14 pv, ei välttämättä ehdi jouluksi
Verkkokauppa
Hämeenlinna
Toimituskulut 0 € Helsingin ja Hämeenlinnan toimipisteisiin.

 
Black Box EFE082-002M. Johdon pituus: 2 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OS1/OS2, Liitin 1: LC, Liitin 2: ST
Sustainability certificates
RoHS
Valokuitutyyppi
OS1/OS2
Valokuidun rakenne
Yksittäistila
Johdon pituus
2 m
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
LC
Liitin 2
ST
Uusi tuote
Ei arvosteluja
Tekniset tiedot ja kuvat tarjoaa kolmas osapuoli. Emme vastaa virheellisistä tiedoista.
Tekniset tiedot
Sustainability certificates RoHS
Ominaisuudet
Johdon pituus 2 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OS1/OS2
Liitin 1 LC
Liitin 2 ST
Valokuidun rakenne Yksittäistila

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa