Black Box EFE351-005M-AQ valokuitukaapeli 5 m LSOH OM3 LC SC Black Box EFE351-005M-AQ - 1

Black Box EFE351-005M-AQ valokuitukaapeli 5 m LC SC LSOH OM3

Black Box
5 m, LSOH, OM3, LC, SC
EFE351-005M-AQ
19,80 €
Sisältää alv:n
TOIMITUSAIKA: 1-3 arkipäivää
Verkkokauppa 8 kpl
Hämeenlinna
Toimituskulut 0 € Helsingin ja Hämeenlinnan toimipisteisiin.

 
Black Box EFE351-005M-AQ. Johdon pituus: 5 m, Kaapelityyppi: LSOH, Valokuitutyyppi: OM3, Liitin 1: LC, Liitin 2: SC, Ytimen halkaisija: 50 µm
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM3
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
5 m
Tiedonsiirtonopeus
10 Gbit/s
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSOH
Liitin 1
LC
Liitin 2
SC
Uusi tuote
Ei arvosteluja
Tekniset tiedot ja kuvat tarjoaa kolmas osapuoli. Emme vastaa virheellisistä tiedoista.
Ominaisuudet
Johdon pituus 5 m
Kaapelityyppi LSOH
Valokuitutyyppi OM3
Liitin 1 LC
Liitin 2 SC
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila
Tiedonsiirtonopeus 10 Gbit/s

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa