Black Box EFE352-003M-AQ-R valokuitukaapeli 3 m OM3 LC ST Aqua Black Box EFE352-003M-AQ-R - 1

Black Box EFE352-003M-AQ-R valokuitukaapeli 3 m OM3 LC ST Aqua

Black Box
3 m, OM3, LC, ST, Aqua
EFE352-003M-AQ-R
34,60 €
Sisältää alv:n
TOIMITUSAIKA: Yli 14 pv, ei välttämättä ehdi jouluksi
Verkkokauppa
Hämeenlinna
Toimituskulut 0 € Helsingin ja Hämeenlinnan toimipisteisiin.

 
Black Box EFE352-003M-AQ-R. Johdon pituus: 3 m, Valokuitutyyppi: OM3, Liitin 1: LC, Liitin 2: ST, Ytimen halkaisija: 50 µm, Kaapelin väri: Aqua
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM3
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
3 m
Tiedonsiirtonopeus
10 Gbit/s
Kaapelin väri
Aqua
Kuoren halkaisija
125 µm
Liitin 1
LC
Liitin 2
ST
Uusi tuote
Ei arvosteluja
Tekniset tiedot ja kuvat tarjoaa kolmas osapuoli. Emme vastaa virheellisistä tiedoista.
Ominaisuudet
Johdon pituus 3 m
Valokuitutyyppi OM3
Liitin 1 LC
Liitin 2 ST
Kaapelin väri Aqua
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila
Tiedonsiirtonopeus 10 Gbit/s

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa