Black Box EFE354FD-095M valokuitukaapeli 95 m LSZH OM3 ST SC Black Box EFE354FD-095M - 1

Black Box EFE354FD-095M valokuitukaapeli 95 m ST SC LSZH OM3

Black Box
95 m, LSZH, OM3, ST, SC
EFE354FD-095M
210,30 €
Sisältää alv:n
TOIMITUSAIKA: Yli 14 pv, ei välttämättä ehdi jouluksi
Verkkokauppa
Hämeenlinna
Toimituskulut 0 € Helsingin ja Hämeenlinnan toimipisteisiin.

 
Black Box EFE354FD-095M. Johdon pituus: 95 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM3, Liitin 1: ST, Liitin 2: SC
Valokuitutyyppi
OM3
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
95 m
Pistokkeen materiaali
Vähän savuava halogeeniton (LSZH)
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
SC
Uusi tuote
Ei arvosteluja
Tekniset tiedot ja kuvat tarjoaa kolmas osapuoli. Emme vastaa virheellisistä tiedoista.
Ominaisuudet
Johdon pituus 95 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM3
Liitin 1 ST
Liitin 2 SC
Valokuidun rakenne Monitila
Pistokkeen materiaali Vähän savuava halogeeniton (LSZH)

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa