Black Box FOLZH10-010M-STLC-VT valokuitukaapeli 10 m LSZH OM3 ST LC Violetti Black Box FOLZH10-010M-STLC-VT - 1

Black Box FOLZH10-010M-STLC-VT valokuitukaapeli 10 m LSZH OM3 ST LC Violetti

Black Box
10 m, LSZH, OM3, ST, LC, Violetti
FOLZH10-010M-STLC-VT
69,90 €
Sisältää alv:n
TOIMITUSAIKA: Yli 14 päivää, tilaustuote
Verkkokauppa
Hämeenlinna
Toimituskulut 0 € Helsingin ja Hämeenlinnan toimipisteisiin.

 
Black Box FOLZH10-010M-STLC-VT. Johdon pituus: 10 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM3, Liitin 1: ST, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Kaapelin väri: Violetti
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM3
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
-60 - 85 °C
Johdon pituus
10 m
Tiedonsiirtonopeus
10 Gbit/s
Kaapelin väri
Violetti
Pistokkeen materiaali
Vähän savuava halogeeniton (LSZH)
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
LC
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Uusi tuote
Ei arvosteluja
Tekniset tiedot ja kuvat tarjoaa kolmas osapuoli. Emme vastaa virheellisistä tiedoista.
Ympäristöolosuhteet
Käyttölämpötila (T-T) -60 - 85 °C
Ominaisuudet
Johdon pituus 10 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM3
Liitin 1 ST
Liitin 2 LC
Liittimen sukupuoli Uros/uros
Kaapelin väri Violetti
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila
Tiedonsiirtonopeus 10 Gbit/s
Pistokkeen materiaali Vähän savuava halogeeniton (LSZH)

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa