Black Box FOLZH10-020M-STLC-PK valokuitukaapeli 20 m LSZH OM3 ST LC Vaaleanpunainen Black Box FOLZH10-020M-STLC-PK - 1

Black Box FOLZH10-020M-STLC-PK valokuitukaapeli 20 m ST LC LSZH OM3 Vaaleanpunainen

Black Box
20 m, LSZH, OM3, ST, LC, Vaaleanpunainen
FOLZH10-020M-STLC-PK
99,80 €
Sisältää alv:n
TOIMITUSAIKA: Yli 14 päivää, tilaustuote
Verkkokauppa
Hämeenlinna
Toimituskulut 0 € Helsingin ja Hämeenlinnan toimipisteisiin.

 
Black Box FOLZH10-020M-STLC-PK. Johdon pituus: 20 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM3, Liitin 1: ST, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Kaapelin väri: Vaaleanpunainen
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM3
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
-60 - 85 °C
Johdon pituus
20 m
Tiedonsiirtonopeus
10 Gbit/s
Kaapelin väri
Vaaleanpunainen
Pistokkeen materiaali
Vähän savuava halogeeniton (LSZH)
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
LC
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Uusi tuote
Ei arvosteluja
Tekniset tiedot ja kuvat tarjoaa kolmas osapuoli. Emme vastaa virheellisistä tiedoista.
Ympäristöolosuhteet
Käyttölämpötila (T-T) -60 - 85 °C
Ominaisuudet
Johdon pituus 20 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM3
Liitin 1 ST
Liitin 2 LC
Liittimen sukupuoli Uros/uros
Kaapelin väri Vaaleanpunainen
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila
Tiedonsiirtonopeus 10 Gbit/s
Pistokkeen materiaali Vähän savuava halogeeniton (LSZH)

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa