Black Box FOLZH50-001M-STSC-RD valokuitukaapeli 1 m LSZH OM2 ST SC Punainen Black Box FOLZH50-001M-STSC-RD - 1

Black Box FOLZH50-001M-STSC-RD valokuitukaapeli 1 m ST SC LSZH OM2 Punainen

Black Box
1 m, LSZH, OM2, ST, SC, Punainen
FOLZH50-001M-STSC-RD
37,30 €
Sisältää alv:n
TOIMITUSAIKA: Yli 14 päivää, tilaustuote
Verkkokauppa
Hämeenlinna
Toimituskulut 0 € Helsingin ja Hämeenlinnan toimipisteisiin.

 
Black Box FOLZH50-001M-STSC-RD. Johdon pituus: 1 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM2, Liitin 1: ST, Liitin 2: SC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Kaapelin väri: Punainen
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM2
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
1 m
Kaapelin väri
Punainen
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
SC
Uusi tuote
Ei arvosteluja
Tekniset tiedot ja kuvat tarjoaa kolmas osapuoli. Emme vastaa virheellisistä tiedoista.
Ominaisuudet
Johdon pituus 1 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM2
Liitin 1 ST
Liitin 2 SC
Kaapelin väri Punainen
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa