Black Box FOLZH50-002M-STLC-AQ valokuitukaapeli 2 m LSZH OM2 ST LC Aqua Black Box FOLZH50-002M-STLC-AQ - 1

Black Box FOLZH50-002M-STLC-AQ valokuitukaapeli 2 m LSZH OM2 ST LC Aqua

Black Box
2 m, LSZH, OM2, ST, LC, Aqua
FOLZH50-002M-STLC-AQ
39,39 €
Sisältää alv:n
TOIMITUSAIKA: Yli 14 päivää, tilaustuote
Verkkokauppa
Hämeenlinna
Toimituskulut 0 € Helsingin ja Hämeenlinnan toimipisteisiin.

 
Black Box FOLZH50-002M-STLC-AQ. Johdon pituus: 2 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM2, Liitin 1: ST, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Kaapelin väri: Aqua
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM2
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
2 m
Kaapelin väri
Aqua
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
LC
Uusi tuote
Ei arvosteluja
Tekniset tiedot ja kuvat tarjoaa kolmas osapuoli. Emme vastaa virheellisistä tiedoista.
Ominaisuudet
Johdon pituus 2 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM2
Liitin 1 ST
Liitin 2 LC
Kaapelin väri Aqua
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa