Black Box FOLZH50-003M-SCLC-OR valokuitukaapeli 3 m OM2 SC LC Orange,Multicolour Black Box FOLZH50-003M-SCLC-OR - 1

Black Box FOLZH50-003M-SCLC-OR valokuitukaapeli 3 m OM2 SC LC Orange,Multicolour

Black Box
3 m, OM2, SC, LC, Uros/uros, Orange,Multicolour
FOLZH50-003M-SCLC-OR
Tilaustuote
22,20 €
Sisältää alv:n
TOIMITUSAIKA: Yli 14 päivää, tilaustuote
Verkkokauppa
Hämeenlinna

 
Black Box FOLZH50-003M-SCLC-OR. Johdon pituus: 3 m, Valokuitutyyppi: OM2, Liitin 1: SC, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Täysin kaksipuolinen, Kaapelin väri: Orange,Multicolour
Heikentyminen (max)
0,6 dB/km
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM2
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
-60 - 85 °C
Johdon pituus
3 m
Kaapelin väri
Orange,Multicolour
Pistokkeen materiaali
Vähän savuava halogeeniton (LSZH)
Täysin kaksipuolinen
Kyllä
Kuoren halkaisija
125 µm
Liitin 1
SC
Liitin 2
LC
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Uutuus
Tekniset tiedot ja kuvat tarjoaa kolmas osapuoli. Emme vastaa virheellisistä tiedoista.
Ympäristöolosuhteet
Käyttölämpötila (T-T) -60 - 85 °C
Muut ominaisuudet
Heikentyminen (max) 0,6 dB/km
Ominaisuudet
Johdon pituus 3 m
Valokuitutyyppi OM2
Liitin 1 SC
Liitin 2 LC
Liittimen sukupuoli Uros/uros
Kaapelin väri Orange,Multicolour
Täysin kaksipuolinen Kyllä
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila
Pistokkeen materiaali Vähän savuava halogeeniton (LSZH)

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa