Black Box FOLZH50-005M-STSC-AQ valokuitukaapeli 5 m LSZH OM2 ST SC Aqua Black Box FOLZH50-005M-STSC-AQ - 1

Black Box FOLZH50-005M-STSC-AQ valokuitukaapeli 5 m ST SC LSZH OM2 Aqua

Black Box
5 m, LSZH, OM2, ST, SC, Aqua
FOLZH50-005M-STSC-AQ
Tilaustuote
52,30 €
Sisältää alv:n
TOIMITUSAIKA: Yli 14 päivää, tilaustuote
Verkkokauppa
Hämeenlinna

 
Black Box FOLZH50-005M-STSC-AQ. Johdon pituus: 5 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM2, Liitin 1: ST, Liitin 2: SC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Kaapelin väri: Aqua
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM2
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
5 m
Kaapelin väri
Vedenvärinen
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
SC
Uutuus
Tekniset tiedot ja kuvat tarjoaa kolmas osapuoli. Emme vastaa virheellisistä tiedoista.
Ominaisuudet
Johdon pituus 5 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM2
Liitin 1 ST
Liitin 2 SC
Kaapelin väri Vedenvärinen
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa