suomen-addon-sc-lc-mm-50-125-om4-duplex-cable-5m-1.jpg

ACT 5m 50/125µm OM4 valokuitukaapeli LC SC Sininen

5m 50/125µm OM4, 5 m, LC, SC, Uros/uros
305635-OM4
21,90 €
Sisältää alv:n
TOIMITUSAIKA: Yli 14 päivää, tilaustuote
Verkkokauppa
Hämeenlinna
Toimituskulut 0 € Hämeenlinnan toimipisteeseen.

 
ACT 5m 50/125µm OM4. Johdon pituus: 5 m, Liitin 1: LC, Liitin 2: SC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Täysin kaksipuolinen
Ytimen halkaisija
50 µm
Johdon pituus
5 m
Materiaali
PVC-muovi
Täysin kaksipuolinen
Kyllä
Kuoren halkaisija
125 µm
Liitin 1
LC
Liitin 2
SC
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Uusi tuote
Ei arvosteluja
Tekniset tiedot ja kuvat tarjoaa kolmas osapuoli. Emme vastaa virheellisistä tiedoista.
Muut ominaisuudet
Materiaali PVC-muovi
Ominaisuudet
Johdon pituus 5 m
Liitin 1 LC
Liitin 2 SC
Liittimen sukupuoli Uros/uros
Täysin kaksipuolinen Kyllä
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa