C2G 1m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable valokuitukaapeli Oranssi C2g 85287 - 1

C2G 1m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable valokuitukaapeli Oranssi

1m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, 1 m, Oranssi
85287
66,80 €
Sisältää alv:n
TOIMITUSAIKA: 3-6 arkipäivää
Verkkokauppa 4 kpl
Hämeenlinna
Toimituskulut 0 € Helsingin ja Hämeenlinnan toimipisteisiin.

 
C2G 1m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable. Johdon pituus: 1 m, Kaapelin väri: Oranssi
Johdon pituus
1 m
Kaapelin väri
Oranssi
Ytimen / kuoren halkaisija
62,5/125 µm
Uusi tuote
Ei arvosteluja
Tekniset tiedot ja kuvat tarjoaa kolmas osapuoli. Emme vastaa virheellisistä tiedoista.
Muut ominaisuudet
Ytimen / kuoren halkaisija 62,5/125 µm
Ominaisuudet
Johdon pituus 1 m
Kaapelin väri Oranssi

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa