C2G 15m LC/ST valokuitukaapeli Oranssi C2g 85462 - 1

C2G 15m LC/ST valokuitukaapeli Oranssi

15m LC/ST, 15 m, LC, ST, Uros/uros, Oranssi
85462
86,11 €
Sisältää alv:n
TOIMITUSAIKA: Yli 14 päivää, tilaustuote
Verkkokauppa
Hämeenlinna
Toimituskulut 0 € Helsingin ja Hämeenlinnan toimipisteisiin.

 
C2G 15m LC/ST. Johdon pituus: 15 m, Liitin 1: LC, Liitin 2: ST, Ytimen halkaisija: 62,5 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Täysin kaksipuolinen, Kaapelin väri: Oranssi
Ytimen halkaisija
62,5 µm
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
-20 - 70 °C
Johdon pituus
15 m
Kaapelin väri
Oranssi
Pistokkeen materiaali
Vähän savuava halogeeniton (LSZH)
Täysin kaksipuolinen
Kyllä
Kuoren halkaisija
125 µm
Tuetut aaltopituudet
850 nm
Liitin 1
LC
Liitin 2
ST
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Uusi tuote
Ei arvosteluja
Tekniset tiedot ja kuvat tarjoaa kolmas osapuoli. Emme vastaa virheellisistä tiedoista.
Ympäristöolosuhteet
Käyttölämpötila (T-T) -20 - 70 °C
Ominaisuudet
Johdon pituus 15 m
Liitin 1 LC
Liitin 2 ST
Liittimen sukupuoli Uros/uros
Kaapelin väri Oranssi
Täysin kaksipuolinen Kyllä
Ytimen halkaisija 62,5 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila
Tuetut aaltopituudet 850 nm
Pistokkeen materiaali Vähän savuava halogeeniton (LSZH)

16 Samankaltaisia ​​tuotteita:

Tuote lisätty omiin suosikkeihin

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa