Linksys LACXGSR transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 1
Linksys LACXGSR transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 2
Linksys LACXGSR transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 3
Linksys LACXGSR transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 4
Linksys LACXGSR transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 5
Linksys LACXGSR transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 1
Linksys LACXGSR transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 2
Linksys LACXGSR transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 3
Linksys LACXGSR transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 4
Linksys LACXGSR transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Linksys LACXGSR - 5

Linksys LACXGSR transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

Fiberoptik, 10000 Mbit/s, SFP+, SR, 300 m, 850 nm
LACXGSR
457,99 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: Yli 14 pv, ei välttämättä ehdi jouluksi
Webbutik
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Helsingfors eller Tavastehus.

Du kanske också gillar

 
Linksys LACXGSR. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s, Gränssnittstyp: SFP+. Spänning: 3.3 V. Antal produkter som medföljer: 1 styck. RX känslighet: -11,2 dB
PCI-väylä
SFP+
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
10000 Mbit/s
Plug & Play -yhteensopiva
Kyllä
SFP-vastaanottimen tyyppi
Valokuitu
Multi-mode fiber (MMF) -tuki
Kyllä
SFP-lähetin-vastaanottimen standardi
SR
Aallonpituus
850 nm
Sisältyvien tuotteiden lukumäärä
1 kpl
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 70 °C
Suurin siirtoetäisyys
300 m
Tulojännite
3.3 V
RX-herkkyys
-11,2 dB
Kuituporttien määrä
1
Hot-swap
Kyllä
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Strömtillförsel
Tulojännite 3.3 V
Miljökrav
Käyttölämpötila (T-T) 0 - 70 °C
Förpackning
Sisältyvien tuotteiden lukumäärä 1 kpl
Övrigt
RX-herkkyys -11,2 dB
Prestanda
SFP-vastaanottimen tyyppi Valokuitu
Tiedonsiirron enimmäisnopeus 10000 Mbit/s
PCI-väylä SFP+
Multi-mode fiber (MMF) -tuki Kyllä
SFP-lähetin-vastaanottimen standardi SR
Suurin siirtoetäisyys 300 m
Aallonpituus 850 nm
Kuituporttien määrä 1
Egenskaper
Plug & Play -yhteensopiva Kyllä
Hot-swap Kyllä

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa